Winmed centrum

Winmed centrum - rehabilitačné centrá.

 

Nájdete nás už v štyroch mestách:

Nitra - Košice - Bratislava - Trnava

Viac o  Winmed centrách TU

 

Čím sa líšime od iných fyzio a rehabilitačných centier? Okrem špičkových fyzioterapeutov nájdete u nás aj to najmodernejšie prístrojové vybavenie pre rýchlejšiu liečbu zranení a bolestí pohybového aparátu. Našim cieľom je vždy pomôcť pacientom zbaviť sa bolesti čo najrýchlejšie, následne správne cvičením nastaviť ich pohybové návyky a edukovať ich tak aby sa bolesť nevracala.

Vždy to najmodernejšie prístrojové vybavenie, v kombinácii s manuálnymi technikami našich šikovných fyzioterapeutov a individuálnym cvičením je zárukou najrýchlejšej  a dlhodobej úľavy od bolesti pohybového aparátu. Naše technológie:  ShockWave Dual Power - bezbolestná rázová vlna s datermiou, TriJALUX - riešenie pre liečbu kĺbov, svalov a  šliach - aplikácia kyseliny hyalurónovej bez ihly, vysokovýkonný laser HighTherapy Chronic3 pre rýchlu úľavu od bolesti, Tecar SIN s ultrazvukom  pre regeneráciu a uvoľnenie svalstva.

Súčasťou každého Winmed centra je aj oddelenie Beauty - najúčinnejšie riešenia pre krásu. Bez bolesti, bez injekcií a s rýchlym výsledkom. Pri terapiách využívame taktiež najmodernejšie technológie, unikátne výplne a špičkovú kozmetiku. 

Winmed centrum Nitra  - Košice - Bratislava - Trnava