O nás

Winmed, s.r.o. je distribútorom medicinských technológií pre rehabilitáciu, regeneráciu a liečbu pohybového aparátu. Spolupracujeme s desiatkami ortopédov, chirurgov, fyzioterapeutov, športovými klubmi a asociáciami, a snažíme sa o to, aby sme pomocou našich najmodernejších kombinovaných  riešení pomohli či už profesionálnym športovcom, aj bežným ľuďom s bolesťou a problémami pohybového aparátu. Ďalším zameraním Winmedu sú špeciálne technológie pre beauty salóny a zároveň distribúcia prémiových značiek kozmetiky  pre beauty salóny.

 

Winmed -  videá: 

Winmed, s.r.o. - distribútor Winform technológií pre SR a ČR

Technológia najmodernejšie technológie
Asistenčné služby asistencia pri aplikácii
Školenia podpora obsluhy a používania prístroja
Servis, podpora starostlivosť o zákazníka
Galéria

Naše technológie používajú úspešne fyzioterapeuti a športoví lekári vo viacerých futbalových, hokejových, basketbalových a volejbalových kluboch a národných futbalových a hokejových federáciách. Winmed je aj hrdým partnerom nášho najrýchlejšieho bežca - halového majstra Európy Jána Volka.

Poslednými výnimočnými patentovanými technológiami sú bezbolestná rázová vlna s diatermiou SHOCKWAVE DUAL POWER, kombinovaná technológia TECAR SIN a vysokovýkonný Laser HIGHTHERAPY CHRONIC 5 s piatimi vlnovými dĺžkami v jednom optickom vlákne.

Cieľom Winmed, s.r.o. ako distribútora medicínskych technológií a výhradného distribútora prístrojov Winform Medical Engineering na Slovensku a v Českej republike je sprostredkovať najmodernejšie technológie klientom v našich krajinách. Lekárom, fyzioterapeutom, masérom, kozmetickým a estetickým špecialistom. Kombinácie našich prístrojov sú ideálnym prostriedkom pre športové kluby na urýchlenie regenerácie a návratu športovcov do tréningového procesu po záťaži a po zranení pohybového aparátu.

Pre skvalitnenie našich služieb používame na stránkach cookies. Pokračovaním na tejto stránke vyjadrujete súhlas s používaním všetkých cookies. Viac informácii nájdete v sekcii ochrana súkromia.