O nás

Winmed, s.r.o.  je distribútorom medicinských produktov a  technológií pre modernú rehabilitáciu, urýchlenie regenerácie,  liečbu pohybového aparátu a najmodernejších neinvazívnych beauty značiek a technológií pre telo a tvár. 

Winmed -  videá: 

Winmed, s.r.o. - distribútor Winform technológií pre SR a ČR

Technológia najmodernejšie technológie
Asistenčné služby asistencia pri aplikácii, pravidelné workshopy
Školenia podpora obsluhy a používania prístroja
Servis, podpora starostlivosť o zákazníka
Galéria

Spolupracujeme s desiatkami ortopédov, chirurgov, algeziológov, so všeobecnými lekármi, neurológmi, fyzioterapeutmi, športovými klubmi a asociáciami. Snažíme sa o to, aby sme pomocou našich najmodernejších kombinovaných riešení a technológií pomohli  profesionálnym a amatérskym športovcom a hlavne bežným ľuďom vyriešiť problémy s bolesťou pohybového aparátu, urýchliť regeneráciu a rekonvalescenciu.. 

Našim ďalším pilierom sú špeciálne technológie a produkty pre beauty salóny a zároveň distribúcia prémiových značiek kozmetiky  určených pre špičkové kozmetické salóny. Pod našou značkou Winmed centrum nájdete na Slovensku už štyri fyzio&beauty centrá, ktoré sú plne vybavené najmodernejšími špičkovými technológiami pre rehabilitáciu a neinvazívne  beauty terapie.

Naše technológie používajú úspešne fyzioterapeuti a športoví lekári vo viacerých futbalových, hokejových, basketbalových a volejbalových kluboch a národných futbalových a hokejových federáciách. Winmed je aj hrdým partnerom nášho najrýchlejšieho bežca - halového majstra Európy Jána Volka.

 

Poslednými výnimočnými patentovanými technológiami sú bezbolestná rázová vlna s diatermiou SHOCKWAVE DUAL POWER, kombinovaná technológia TECAR SIN a Laser YAG THERAPY SPORT s tromi vlnovými dĺžkami v jednom optickom vlákne. V beauty segmente je novinkou ECLETTICA pre neinvazívne ošetrenia tváre a tela s vynikajúcimi výsledkami.  Z najnovších neinvazívnych terapeutických metód treba spomenúť terapiu TRIJALUX a ARTROSIKJALUX a z  beauty ošetrení terapiu BIOFILLER

Cieľom Winmed, s.r.o. ako distribútora medicínskych technológií pre segmenty fyzio a beauty a špeciálnych produktov pre neinvazívnu liečbu je sprostredkovať najmodernejšie technológie a produkty všetkým zákazníkom na Slovensku a v Českej republike. Lekárom, fyzioterapeutom, masérom, kozmetickým a estetickým špecialistom. Kombinácie našich prístrojov sú ideálnym prostriedkom pre športové kluby na urýchlenie regenerácie a návratu športovcov do tréningového procesu po záťaži a po zranení pohybového aparátu. Ako zvykneme hovoriť, našim klientom  nie je iba partner, ktorý pracuje s našimi technológiami ale jeho pacienti. A sme šťastní, že takýchto spokojných klientov máme tisícky..